Jasno
22°
Bratislava
Ján
24.6.2026
Tlačová beseda po rokovaní premiérov V4
Zdielať na
Tlačové besedy

Tlačová beseda po rokovaní premiérov V4

GÖDÖLLÖ / Slovensko prevezme od 1. júla 2026 ročné predsedníctvo vo Vyšehradskej štvorke. Oznámil to premiér Robert Fico po summite premiérov V4 v Maďarsku, ktorý bol prvým oficiálnym stretnutím lídrov skupiny po dvoch rokoch. Cieľom je obnoviť spoluprácu krajín V4 a koordinovať postup pri kľúčových rozhodnutiach Európskej únie.

Zdielať na

Súvisiace články

Najčítanejšie